Ödeme ve Teslimat – binbirlastik

Ödeme ve Teslimat

Teslimat

 

 • Siparişleriniz en geç 3 iş günü içinde kargolanmaktadır.
 • Kargo takip numaraları, sipariş verilen ürün/ürünlerin kargoya verilmesinin hemen ardından 1 saat içinde sistemde görüntülenebilir.
 • Gün içinde saat 16:00 a kadar verilen siparişler aynı gün kargolanmaktadır. Kargolanan siparişler, kargo firmasının tarafımıza taahhüt ettiği bölge teslim süreleri çerçevesinde en geç 1-3 iş günü içerisinde üyelere ulaştırılmaktadır.Tarafınıza gönderilen kargo takip numarası ile kargonuzun nerede olduğunu ve ne zaman size ulaşacağını kargo firması resmi internet sitesinden veya sipariş takip bölümümüzden takip edebilirsiniz.
 • Taşıma sırasında meydana gelebilecek hasarlardan kargo şirketleri sorumludur.
 • binbirlastik.com dan satın almasını gerçekleştirdiğiniz ürünler fatura ile birlikte gönderilir. Herhangi bir nedenden dolayı, tarafınıza ürün ile birlikte fatura teslim edilmez ise lütfen kargo yetkilisine hatırlatınız ve isteyiniz. Eğer teslimat adresiniz fatura adresinizden farklı ise siparişiniz irsaliye ile teslim edilir ve fatura belirtilen adrese posta ile yollanır.

 

Gizlilik Politikası

 

 • SEV-TAR OTOMOTIV SAN TIC LTD.STİ  www.binbirlastik.com sitesini kullanan tüm kullanıcıların gizliliğini korur ve buna saygı gösterir. Buna bağlı olarak, sizinle ilgili bilgi içeren herhangi bir şey, bu gizlilik politikasında açıklandığı  şekilde ve 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanununun ilgili maddeleri uyarınca , sizin izniniz olmadan ya da yasal bir yaptırım olmadığı sürece üçüncü şahıslarla paylaşmayacaktır.

www.binbirlastik.com gizlilik politikası neleri kapsar?

 

 • Bu gizlilik politikası www.binbirlastik.com URL’si ile başlayan tüm sitelerde geçerlidir.
 • Herhangi bir sitede www.binbirlastik.com logosunu görmeniz bu güvenlik kurallarının o sitede geçerli olduğu anlamına gelmez. URL’yi kontrol etmeniz ve gerçekten www.binbirlastik.com  a ait bir sayfa olduğundan emin olmanız gerekir. Zira logomuzu izinsiz ve kötü niyetle kullanmak isteyen kişiler olabilir. Böyle durumlarda lütfen bizimle iletişim kurarak durumu bildiriniz. www.binbirlastik.com a verdiğiniz bilgiler (üyelik bilgileri, email, fatura adresi, teslimat adresi vs.) yasal yaptırım gerektiren durumlar dışında üçüncü kişiler ile paylaşılmaz,
 • www.binbirlastik.com  da bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz, herhangi bir sayfada girilen bütün bilgiler, tarayacınızın(Browser) alt kısmında küçük anahtar ile simgelenen güvenlik ağı ile şifrelenerek sistemlerimize aktarılmakta ve bu sayede dışarıdan bu bilgilerin alınması, okunması ya da kullanılması mümkün olmamaktadır. Şifrelenerek sistemlerimize aktarılan bu bilgiler arasında yer alan kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, kart tipi ve CVV2 güvenlik numarası kesinlikle şirket personeli tarafından görülememektedir. Ayrıca bu kredi kart numaraları www.binbirlastik.com  tarafından saklanmamaktadır.

 www.binbirlastik.com hangi kişisel bilgilerinizi saklar?

 

 • Sitemizi ziyaret için herhangi bir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz. Ama siteden alışveriş yapabilmek için üye olmanız veya anonim olarak alışveriş yapabilmek için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 • Tarafımıza ulaşan kişisel verileri hangi şartlarda işlediğimiz şirketimizin KVKK Politikasında yer almaktadır. Ayrıntılı bilgi için internet sitemizde yer alan ilgili politikaya www.fonexkozmetik.com/gizlilik-politikasi ‘dan ulaşabilirsiniz.

 

 • Kişisel Bilgilerin Güvenliği
 • www.binbirlastik.com vermiş olduğunuz tüm kişisel verilerinizi 6698 Sayılı Kişisel verilerin Korunması Mevzuatı ve ilgili kanunlar gereği gizli tutar. Ancak şirket iş süreçlerine bağlı olarak ,yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda, ürünü teslim edebilmek için adınızı ve adresinizi bildirmeniz zorundadır. Bu iki bilgi ürünün size ulaşması aşamasında lojistik firmasına verilir. Kredi Kartı bilgileriniz sadece bankaya onay için gelir.
 • www.binbirlastik.com hakkınızdaki kişisel bilgileri ancak, mahkeme kararı gibi bir yasal yaptırım sonucu yetkili kurumlara vererek üçüncü şahıslarla paylaşır.

Site Güvenliği

 • www.binbirlastik.com internet üzerinden alışverişin yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. Bu amacın gerçekleşmesinin önündeki en önemli engellerinden biri zamanında tedarik bir diğeri ise internet kullanıcılarının web sitelerinden yapılan alışverişi güvenli bulmamasıdır. Biz bu güveni tesis etmek için, bütün e-ticaret sitelerinde olduğu gibi, sitemizden gerçekleştireceğiniz siparişlerin güvenli sayfalardan yapılmasını sağlıyoruz. Genelde www.binbirlastik.com üyeleri Tüzel yapıda firmalar olduğundan firmaya ait kredi kartları ve ödeme hesapları sistemimize tanımlanmak kaydı ile işlem yapılmaktadır. Bütün sipariş aşamaları tamamen 128 bit ssl güvenliği altındaki sayfalardan gerçekleştirilmektedir. Sipariş aşamalarına geçtiğinizde adres bölümünün "https://" ile başladığını göreceksiniz. Bu yaptığınız işlemin tamamen güvenli bir ortamda gerçekleştirildiğini gösterir. Üçüncü kişiler kredi kartı bilgilerinize ulaşamaz
 • Sanal POS'larımızdan geçecek olan kredi kartı bilgileriniz SSL denilen 128 bit kodlama yöntemiyle şifrelenmektedir. Bu yazılım, uluslararası güvence altındadır.

3D Secure Nedir ?

 

 • İnternet üzerindeki alışverişlerin güvenliğinin arttırılması amacıyla Visa ve Mastercard tarafından geliştirilen bu sistemde, herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek Kredi Kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış oluyorsunuz.
 • Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified By Visa", Mastercard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir. Bu sistemi aktive etmek için bankanıza ayrıca bir ücret ödenmesi gerekmemektedir.
 • Verified by Visa ve MasterCard SecureCode logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.

3D Secure Neden Güvenlidir?

 

 • 3D Secure sisteminde ,sanal ödeme işlemi gerçekleşirken,banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bildiği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır.Yetkisiz kişilerin kartlarını internet ortamında kullanılmasını engellemektedir.

3D Secure Nasıl İşler?

 

 • Kart sahibi, kartını internet bankacılığı kanalıyla bankasına kaydettirir. Kartına bağlı bir şifre ve bir güvenlik soru - cevabı tanımlar. Kart sahibi, sisteme uyumlu sanal işyerinde alışverişini yapar ve ödeme bölümüne geçer. Kart sahibinin karşısına, bankası tarafından, işlem şifresini ve kişisel güvenlik mesajını soran bir pop-up ekran açılır. Kart sahibi şifresini girerek işleme devam eder. Şifre, banka tarafından doğrulanınca işlem tamamlanır.

Kredi kartı bilgileri kaydediliyor mu?

 

 • Sipariş aşamalarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sunucularımızda tutulmamaktadır. Yapılan işlemin mağazalardan yaptığınız işlemle arasında hiçbir fark yoktur. Biz kart numaranızın sadece ilk 4 ve son 4 rakamını görürüz. Bu kayıtlar da bize bankamız tarafından sağlanmaktadır.